Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

ADR – łódzkie

ADR - WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie łódzkim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa łódzkiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: lodzkie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

lodzkie@centrumrozwoju.eu

MIEJSCOWOŚCI, W KTÓRYCH WYKONASZ SZKOLENIE

logo

SZKOŁA JAZDY ELCAR Sp. z o.o. w Radomsku to najbardziej popularna szkoła nauki jazdy w Radomsku oraz w okolicy. Rocznie szkoła ta przygotowuje do jazdy ponad 1000 osób. Miejsce to zdobywa kursantów z polecenia znajomych oraz poprzez social media. Ośrodek szkoleniowy prowadzi kursy z wielu kategorii oraz możliwość wykonania kwalifikacji zawodowych.
W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z Szkołą Jazdy ELCAR pod nr. telefonu 660 702 556 oraz e-mailowo: biuro@elcarradomsko.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto-Margo to najstarszy ośrodek szkoleniowy w powiecie sieradzkim. Od 40 lat firma dynamicznie się rozwija, ulepszając swoje usługi. OSK wyróżnia własny podświetlony pełnowymiarowy plac manewrowy. Dodatkowo szkoła nauki jazdy zapewnia ponad 50 samochodów takich samych jak na egzaminach państwowych. Ośrodek szkoleniowy oferuje szeroki zakres kategorii
W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z OSK Auto Maro Marek Szcześniak telefonicznie pod nr: 605 150 000 bądź e-mailowo: auto-margo@wp.pl

Ośrodek Szkoleniowy Kierowców Adam Nawrocki we Wieluniu to miejsce z ponad 20 letnią historią, dużym doświadczeniem w zakresie szkoleń na prawo jazdy, które cały czas rozwija się. W swojej ofercie posiadają, szeroki wachlarz dostępnych kategorii prawa jazdy, a także kwalifikacje, badania psychologiczne, kursy ADR oraz szkolenie na wózki widłowe. OKS NAWROCKI posiada własny plac manewrowy.
W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z OSK NAWROCKI pod numerem telefonu: 605 063 795 ; 667 615 184 bądź e-mailowo: osk.adam.nawrocki@wp.pl

OSK AREK SKIERNIEWICE to nowoczesny ośrodek szkoleniowy z ponad 10 letnim stażem. Szkoła Nauki Jazdy AREK to kompleksowa i profesjonalna szkoła, która jako jedyna posiada symulator jazdy. Ośrodek w swojej ofercie posiada szeroki zakres kategorii prawa jazdy. Miejsce to wyróżnia się najwyższą zdawalnością w Skierniewicach. Z ich usług można skorzystać w Skierniewicach przy ul. Czerwonej 9 oraz w Łowiczu przy ul. Sienkiewicza 46.

W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z OSK AREK (Skierniewice ul. Czerwona 9 pod nr. telefonu: 507 085 851/577 576 060); (Łowicz ul. Sienkiewicza 46 pod nr. tel: 577 655 500) bądź e-mailowo: arek.szkola.biuro@gmail.com

Przewiń na górę