Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Częstochowa

Szkoła Jazdy Safety Car

OSK Safety Car — jest ośrodkiem szkolenia kierowców z wieloletnim doświadczeniem. W swojej ofercie mają szeroką gamę kategorii prawa jazdy. Posiadają doświadczoną kadrę dydaktyczną, która w zgodzie z ich hasłem, „#CIERPLIWIE #SKUTECZNIE #BEZPIECZNIE”, skutecznie przygotowują kursantów na egzamin oraz samodzielną jazdę po otrzymaniu prawa jazdy.

W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą pod numerem telefonu: +48 792 452 243, bądź e-mailowo na adres: info@osksafetycar.com

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

slaskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie śląskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa śląskiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: slaskie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę