Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Goleniów

SZKOŁA NAUKI JAZDY RAFAŁ MAKAREWICZ

Szkoła Nauki Jazdy Rafał Makarewicz w Goleniowie to ośrodek szkoleniowy z długoletnim doświadczeniem. Od 20 lat firma dynamicznie się rozwija, dokładając kolejne kategoria prawa jazdy oraz prowadzi ciągły nabór.
Szkoła Nauki Jazdy Rafał Makarewicz posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorską, co skutkuje wysoką zdawalnością egzaminów państwowych.

W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z Szkołą Nauki Jazdy Rafał Makarewicz telefonicznie pod nr: 91 418 O1 17 ; 6O2 172 355 bądź osobiście przy ul. Żółwia 12 w Goleniowie.

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

zachodniopomorskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie zachodniopomorskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa zachodniopomorskiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: zachodniopomorskie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę