Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Kategoria C, C+E + kwalifikacje – woj. warminsko-mazurskie

Kategoria C, C+E + kwalifikacja

Kategoria prawa jazdy C, C+E to szkolenie połączonych dwóch oddzielnych kategorii (C oraz C+E) w jeden kurs. Jest to rozszerzenie możliwości dla kierowców, którzy chcą opanować prowadzenie ciężkich pojazdów z przyczepą.

W wieku 21 lat (lub już od 18 roku życia po ukończeniu kursu kwalifikacji wstępnej do kategorii C), uzyskujesz prawo do kierowania ciężarówką z przyczepą o masie przekraczającej 3,5 tony.

Zdobywając kategorię C+E, automatycznie otrzymujesz również uprawnienia do prowadzenia pojazdów z kategorii B+E. Warto zauważyć, że kurs łączony C, C+E trwa krócej niż oddzielne kursy C i C+E, co sprawia, że jest to bardziej efektywny sposób zdobycia kompletnych umiejętności związanych z prowadzeniem ciężarówek z przyczepą.

To nie tylko poszerzenie zakresu umiejętności, ale także elastyczność w obszarze prowadzenia różnych pojazdów. Dla tych, którzy aspirują do profesjonalnej kariery w transporcie, kategoria C, C+E staje się kluczowym elementem, umożliwiającym obsługę rozbudowanych zestawów pojazdów.

Kurs kwalifikacji wstępnej jest obligatoryjnym szkoleniem dla tych, którzy pragną podjąć pracę jako profesjonalni kierowcy ciężarówek. Kurs ten nie tylko dostarcza praktycznych umiejętności związanych z obsługą pojazdów, ale koncentruje się również na aspektach teoretycznych, przygotowując kierowców do bezpiecznego i efektywnego przewozu różnych ładunków.

Kontakt

ul. Karniszewicka 89
95-200 Pabianice

NIP: 731 207 59 80

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek
8:00-16:00
Tel: +48 721 725 097
e-mail: centrumrozwojupabianice@gmail.com    Przewiń na górę