Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Kategoria C, C+E + kwalifikacje

Kategoria C, C+E + kwalifikacja

Kategoria prawa jazdy C, C+E to intensywny kurs łączący dwie odrębne kategorie w jeden kompleksowy program. Daje to kierowcom możliwość opanowania umiejętności prowadzenia ciężkich pojazdów z przyczepą. W wieku 21 lat (lub już od 18 roku życia po ukończeniu kursu kwalifikacji wstępnej do kategorii C), uzyskujesz prawo do kierowania ciężarówką z przyczepą o masie przekraczającej 3,5 tony.

Zdobywając kategorię C+E, automatycznie otrzymujesz również uprawnienia do prowadzenia pojazdów z kategorii B+E. Kurs łączony C, C+E trwa krócej niż oddzielne kursy C i C+E, co sprawia, że jest to efektywny sposób na zdobycie kompletnych umiejętności związanych z prowadzeniem ciężarówek z przyczepą i pojazdów osobowych z przyczepą o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 tony.

Dodatkowo, nasz kurs obejmuje również kwalifikację wstępną, która jest kluczowym elementem dla tych, którzy pragną podjąć pracę jako profesjonalni kierowcy ciężarówek. Kurs ten nie tylko dostarcza praktycznych umiejętności związanych z obsługą pojazdów, ale również koncentruje się na aspektach teoretycznych, przygotowując kierowców do bezpiecznego i efektywnego przewozu różnorodnych ładunków.

To nie tylko poszerzenie zakresu umiejętności, ale także elastyczność w obszarze prowadzenia różnych pojazdów. Dla tych, którzy aspirują do profesjonalnej kariery w transporcie, kategoria C, C+E wraz z kwalifikacją wstępną staje się kluczowym elementem, umożliwiającym obsługę rozbudowanych zestawów pojazdów.

Kontakt

ul. Karniszewicka 89
95-200 Pabianice

NIP: 731 207 59 80

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek
8:00-16:00
Tel: +48 721 725 097
e-mail: centrumrozwojupabianice@gmail.com    Przewiń na górę