Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Kwalifikacje – zatrudnienie

Kurs Kwalifikacji Wstępnej Kat. C i D

Kurs kwalifikacji wstępnej kategorii C i D stanowi nieodzowny element szkolenia dla tych, którzy pragną podjąć zawodową karierę jako kierowcy ciężarówek (kat. C) lub autobusów (kat. D). Obejmuje on obszerne zagadnienia związane z bezpieczeństwem drogowym, techniką jazdy, a także specyficznymi aspektami związanymi z prowadzeniem pojazdów o zwiększonej masie i przewożeniem pasażerów. Uczestnicy kursu zdobywają nie tylko niezbędne umiejętności praktyczne, ale także wiedzę teoretyczną, przygotowując się tym samym do bezpiecznej i profesjonalnej pracy na drodze. Kurs kwalifikacji wstępnej skierowana jest do osób, które chcą pracować jako kierowcy zawodowi, ale nie osiągnęli jeszcze odpowiedniego wieku. Posiadanie tej kwalifikacji pozwala rozpocząć nam kurs na kategorię C po ukończeniu 18 lat, natomiast na kategorię D po ukończeniu 21 lat.

Kurs Kwalifikacji Wstępnej Przyśpieszonej Kat. C i D

Kurs kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej kategorii C i D to skondensowany program szkoleniowy, dedykowany tym, którzy ukończyli 21 lat i chcą szybko oraz efektywnie zdobyć niezbędne umiejętności do pracy jako kierowca ciężarówki (kat. C) lub autobusu (kat. D). Ten intensywny kurs skupia się na kluczowych aspektach związanych z bezpieczeństwem drogowym, techniką jazdy oraz specyficznymi wymaganiami związanymi z prowadzeniem pojazdów ciężarowych lub autobusów. Dzięki zredukowanemu czasowi szkolenia, uczestnicy zyskują możliwość szybszego rozpoczęcia swojej profesjonalnej kariery w branży transportowej.

Pozwolenie ADR na Przewóz Niebezpiecznych Rzeczy

Pozwolenie ADR jest niezwykle istotnym dokumentem dla kierowców, którzy zajmują się transportem niebezpiecznych substancji. To specjalne uprawnienie pozwala na przewóz materiałów i substancji, które mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia, środowiska lub bezpieczeństwa publicznego. Kurs ADR obejmuje nie tylko praktyczne umiejętności związane z obsługą i transportem niebezpiecznych materiałów, ale także gruntowną wiedzę teoretyczną na temat klas i grup substancji, zasad bezpieczeństwa oraz procedur postępowania w przypadku awarii. Uzyskanie pozwolenia ADR otwiera przed kierowcą nowe możliwości zawodowe, umożliwiając mu obsługę i przewóz towarów wymagających szczególnej ostrożności i odpowiedniego know-how. Aby przystąpić do kursu należy mieć ukończone 21 lat oraz posiadać prawo jazdy kat. B. Kurs prowadzony jest w wybranych miejscowościach: Skierniewice.

Kontakt

ul. Karniszewicka 89
95-200 Pabianice

NIP: 731 207 59 80

Godziny pracy:

Poniedziałek – Piątek
8:00-16:00
Tel: +48 721 725 097
e-mail: centrumrozwojupabianice@gmail.com    Przewiń na górę