Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

O.N.J S.C. B.J. JAKUBOWSCY

O.N.J S.C. B.J. JAKUBOWSCY

Ośrodek Nauki Jazdy S.C. B.J. Jakubowscy to nowoczesny ośrodek szkoleniowy z długoletnim doświadczeniem. Od 20 lat dynamicznie się rozwija poszerzając zakres ich usług. Szkoła Nauki Jazdy oferuje kursy na kat. (A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C+E, D, T).
Ośrodek wyróżnia się możliwością prowadzenia zajęć kursu kat. B e-learningowo np. u siebie w domu. Miejsce wyróżnia się profesjonalną kadrą instruktorską, co przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów państwowych.
W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z ONJ S.C. B.J Jakubowscy telefonicznie pod nr: 723 664 893 ; 601 209 273 oraz e-mailowo: onjjakubowski@op.pl

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

zachodniopomorskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie zachodniopomorskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa zachodniopomorskiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: zachodniopomorskie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę