Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Ośrodek Szkolenia Kierowców MIG JR

Ośrodek Szkolenia KIEROWCÓW MIG-JR

OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW - MIG JR - GIŻYCKO

Doświadczenie, jakość i kompleksowość – to cechy, które wyróżniają tę autoszkołę. Ich wykalifikowana kadra dydaktyczna utrzymuje najwyższe standardy nauczania, a na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Poza szerokim wachlarzem kategorii prawa jazdy, organizują zajęcia z ratownikiem medycznym oraz z policjantem. W swojej gablocie posiadają pojazdy identyczne z tymi, które wykorzystywane są na Państwowym Egzaminie i utrzymywane są w idealnym stanie technicznym i czystości. Jako jedyni w powiecie giżyckim posiadają status SUPEROSK.
W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie: 698-667-426; 87 428-53-35 lub mailowo ( biuro@oskmig.pl)

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

warminskomazurskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie warmińsko-mazurskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa warmińsko-mazurskiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: warminskomazurskie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę