Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Ośrodek Szkolenia PRIMO Renata Gawron

Ośrodek Szkolenia PRIMO Renata Gawron

Ośrodek Szkolenia PRIMO Renata Gawron to auto szkoła z 6 letnim doświadczeniem. Ośrodek cechuje się indywidualnym podejściem do każdego kursanta. Ośrodek stale się rozwija oraz poszerza swoją ofertę. PRIMO oferuje wykonanie szkoleń okresowych, kwalifikacji- wstępnej, przyśpieszonej, pełnej oraz ADR.
W razie chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt pod numerem tel. +48  601 695 080 lub pod adresem email: primo@superkursy.com.pl

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

swietokrzyskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), duże przedsiębiorstwa, które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie świętokrzyskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na UMOWĘ O PRACĘ na terenie województwa świętokrzyskiego. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2

Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.

Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to  Pracodawca podpisuje umowę.

  

 

Krok 3

Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.

 Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: swietokrzyskie@centrumrozwoju.eu

Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ składa się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa niepełnosprawności, wiek, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.). Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę