Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców Karol Radziwanowski

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców Karol Radziwanowski

Ośrodek Szkolenia Zawodowego Kierowców Karol Radziwanowski to ośrodek szkoleniowy cechujący się indywidualnym podejściem do kursanta oraz wieloletnim doświadczeniem.
To firma, która stale się rozwija o czym świadczy szeroki wybór kursów.
Szkoła nauki jazdy oferuje szkolenia z kat. AM, A1, A2, A ,B, T, C, D, BE i CE.
Ośrodek chętnie udziela wsparcia przy załatwianiu formalności związanych z kursem.
Dodatkowo szkoła daje możliwość dojazdu do kursanta za darmo.
W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie: 501 127 609 lub email: karolradziwanowski@wp.pl

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

warminskomazurskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie warmińsko-mazurskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa warmińsko-mazurskiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: warminskomazurskie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę