Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Ośrodek Szkolenia Zawodowego LOK Jan Gróndwald

Ośrodek Szkolenia Zawodowego LOK Jan Gróndwald

Ośrodek Szkolenia Zawodowego LOK Jan Gróndwald - EŁK

Gróndwald Szkolenia to nowoczesny ośrodek szkoleniowy z długoletnim doświadczeniem. Od lat 90 firma dynamicznie się rozwija, posiadając największy w regionie tabór samochodów. To miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Korzystając z bogatej pamięci korporacyjnej, oferujemy kompleksowe szkolenia kierowców – od samochodów osobowych po ciężki sprzęt. Ich oferta obejmuje wszelkie obszary aktywności kierowców zawodowych. Dla kursantów to nie tylko nauka, to podróż po ścieżce umiejętności i profesjonalnego rozwoju. Z Gróndwald Szkolenia wyruszysz gotowy na drogę, bezpieczny, pewny i wyposażony w kompleksową wiedzę potrzebną do kierowania różnorodnymi pojazdami.

W razie pytań dotyczących szczegółów szkolenia proszę kontaktować się ze szkołą telefonicznie ( +48 876 102 428) lub mailowo ( osz.lok@wp.pl )

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

warminskomazurskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie warmińsko-mazurskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa warmińsko-mazurskiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: warminskomazurskie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę