Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Ostrowiec Świętokrzyski

Ośrodek Szkolenia Kierowców Smile

OSK Smile to szkoła nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem.
W swojej ofercie posiada liczne kursy prawa jazdy oraz istnieje możliwość szkolenia dla osób z niepełnosprawnościami. Ośrodek ten cechuje się innowacyjnością oraz indywidualnym podejściem do kursantów. OSK SMILE pochwalić się może dwoma placami manewrowymi, symulatorem nauki jazdy, oraz posiadają alkogoogle i narkogoogle. Kursanci mogą zdawać egzaminy państwowe na pojazdach, na których się uczą. Szkoła nauki jazdy osiąga najwyższe wskaźniki zdawalności w okolicy.

W razie chęci uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod nr tel: +48 513 760 100 bądź osobiście w biurze: Ostrowiec Świętokrzyski Aleja 3 Maja 4

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

swietokrzyskie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), duże przedsiębiorstwa, które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie świętokrzyskim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na UMOWĘ O PRACĘ na terenie województwa świętokrzyskiego. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2

Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.

Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to  Pracodawca podpisuje umowę.

  

 

Krok 3

Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.

 Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: swietokrzyskie@centrumrozwoju.eu

Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ składa się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa niepełnosprawności, wiek, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.). Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę