Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Radomsko

SZKOŁA JAZDY ELCAR Sp. z o.o.

logo

SZKOŁA JAZDY ELCAR Sp. z o.o. w Radomsku to najbardziej popularna szkoła nauki jazdy w Radomsku oraz w okolicy. Rocznie szkoła ta przygotowuje do jazdy ponad 1000 osób. Miejsce to zdobywa kursantów z polecenia znajomych oraz poprzez social media. Ośrodek szkoleniowy prowadzi kursy z wielu kategorii oraz możliwość wykonania kwalifikacji zawodowych.

W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z Szkołą Jazdy ELCAR pod nr. telefonu 660 702 556 oraz e-mailowo: biuro@elcarradomsko.pl

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

lodzkie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Projekt skierowany jest dla osób fizycznych mieszkających na terenie woj. Łódzkiego.

Krok 2

Aby przystąpić do projektu należy pobrać i wypełnić „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się powyżej.

Krok 3

Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: lodzkie@centrumrozwoju.eu

Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Uczestnik podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ składa się na to kilka czynników (wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Uczestnik rozpoczyna wybrane szkolenie

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę