Telefon (+48) 721 725 097

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Szczerców

AUTO SZKOŁA BIB MAREK SIEWIERA

LOGO-BIB-qgu9r6d1r9b6zjn4c5qmnvq8v7h7qwwqa8a674ayt4

Auto Szkoła BIB Marek Siewiera to kompleksowy ośrodek szkoleniowy z wieloletnim doświadczeniem. To miejsce gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Szkoła Nauki Jazdy daje możliwość skorzystania z kursu na kat. AM, A, B, C, C+E. Dodatkowo ośrodek ten szkoli również osoby niepełnosprawne oraz dysponuje takimi samymi pojazdami jak na egzaminie państwowym.

W celu udzielenia bardziej szczegółowych informacji proszę o kontakt z AUTO SZKOŁA BIB MAREK SIEWIERA telefonicznie pod numerem telefonu: 606 108 127 bądź osobiście przy ul. Rzeczna 1 w Szczercowie.

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

lodzkie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Projekt skierowany jest dla osób fizycznych mieszkających na terenie woj. Łódzkiego.

Krok 2

Aby przystąpić do projektu należy pobrać i wypełnić „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się powyżej.

Krok 3

Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: lodzkie@centrumrozwoju.eu

Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Uczestnik podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ składa się na to kilka czynników (wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Uczestnik rozpoczyna wybrane szkolenie

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę