Telefon (+48) 722 269 419

Pon. - Pt.: 8:00 - 16:00    

Warszawa

Alfa Centrum Szkolenia Kierowców

Alfa Centrum Szkoleniowe Kierowców posiada ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów i kształceniu nowych kierowców. Przez te lata sukcesywnie rozwijali się, zapewniając coraz większy wachlarz dostępnych szkoleń, dbając o wysoki poziom zdawalności swoich kursantów. Ponad to aż do 2023 roku, stopniowo modernizowali zarówno pojazdu i sale wykładowe, aby zmienić je w nowoczesną infrastrukturę umożliwiającą szkolenia dla osób z niepełnosprawnościami, oraz szkolenia online. CSK Alfa dokłada wszelkich starań, żeby zachować wysoką zdawalność swoich kursantów.

Alfa Centrum Szkolenia Kierowców posiada trzy siedziby.
W razie chęci uzyskania bardziej szczegółowych informacji, proszę kontaktować się pod powyższymi numerami tel. lub email-owo.

Siedziba główna – Warszawa Ursus/Gołąbki ul. Rakuszanki 5
numer tel:
+48 22 667 99 99
+48 500 161 181
email: biuro@alfa.info.pl

Pruszków ul. Kościelna 11
Numer tel:
+48 22 735 71 55
+48 535 374 934
email: pruszkow@alfa.info.pl

Piaseczno ul. Warszawska 1
Numer tel:
+48 22 726 74 66
+48 512 288 182
email: piaseczno@alfa.info.pl

Dowiedz się więcej o projekcie:

(+48) 721 725 097

mazowieckie@centrumrozwoju.eu

Krok 1

Uczestnikami projektu mogą być mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa (MŚP), które: posiadają swoją siedzibę (filię, delegaturę, oddział) i prowadzą działalność gospodarczą w województwie mazowieckim co najmniej 6 miesięcy przed otrzymaniem wsparcia oraz ich pracowników, którzy są zatrudnieni na terenie województwa mazowieckiego co najmniej 3 miesiące przed udzieleniem wsparcia obowiązuje UMOWA O PRACĘ. Z projektu może skorzystać także OSOBA PROWADZĄCA JEDNOOSOBOWĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ na samozatrudnieniu.

Krok 2
Jeśli  jesteś Pracownikiem i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu, musisz omówić to z Pracodawcą. Twój Pracodawca musi wyrazić zgodę na Twoje szkolenie, ponieważ to Pracodawca otrzymuje dofinansowanie na twoje szkolenie, kurs i podpisuje umowę.
 
Jeśli jesteś Pracodawcą i chcesz wziąć udział w kursie, szkoleniu sam decydujesz o swoim przedsiębiorstwie, wybierając dowolne szkolenie. Ponieważ to Pracodawca podpisuje umowę.
Krok 3
Pobierz i wypełnij „ formularz zgłoszeniowy uczestnika”. Formularz znajduję się poniżej.
 
Wypełniony formularz należy zeskanować i przesłać wyłącznie na adres e-mail: mazowieckie@centrumrozwoju.eu
Krok 4

Przesłanie Formularza zgłoszeniowego oraz potrzebnych dokumentów, rozpoczyna procedurę pozyskania środków. Po pozytywnej weryfikacji Pracodawca podpisuje umowę.

Krok 5

Wkład własny przedsiębiorcy/ pracownika wynosi od 10% do 50%. Kwotę wkładu własnego jesteśmy, wstanie podać  po przesłaniu Formularza Zgłoszeniowego, ponieważ skład się na to kilka czynników ( wielkość przedsiębiorstwa, wykształcenie, grupa o niepełnosprawności, miejsce prowadzenia działalności, rodzaj szkolenia itp.).  Z reguły wkład własny wynosi do 25%.

Krok 6

Po podpisanej umowie, oraz wpłacie wkładu własnego Pracodawca/Pracownik rozpoczyna wybrane szkolenie.

WYBIERZ SWOJĄ KATEGORIĘ

Przewiń na górę